Program 2024



Seznam akcí

Kde se co koná

2.9.2023

Vystoupení "450 let založení" - Stárkov

Vybrané Soloformace

3.9.2023

Vystoupení "Za Sportem Na Náměstí" - Náchod

Littlekadetky, Kadetky, Vybrané Soloformace

4.9.2023

První trénink nové sezóny

26.-27.10.2023

Podzimní Prázdniny

25.-26.11.2023

Mažoretkový Summit - Praha

Trenérky - hodnocení uplynulé sezóny, novinky a přípravy sezóny 2023/2024

6.12.2023

Mikulášská

Littlekadetky, Kadetky, Gymnastky

20.12.2023

Vánoční Besídka

Zájmová Gymnastika, Littlekadetky, Kadetky, Juniorky, Vybrané Soloformace

21.12.2023-2.1.2024

Zimní Prázdniny

2.2.2024

Pololetní prázdniny

26.2.-3.3.2024

Jarní Prázdniny

9.3.2024

Víkendovka - generálka SF Náchod

10-15:00 Sóloformace

24.3.2024

Kvalifikace Sóloformací Chotěboř

Ježková Baton, Budínová Baton, Šubertová Pom, Tran Pom, Maixnerová Pom, Pohrebniak Baton, Pohrebniak Pom, Pavlíčková Baton, Pavlíčková Pom, Matějů Baton, Zega Baton, Zega Pom, Bačkovská Baton, Bačkovská Pom, Bačkovská AkroBat, Vacková Baton, Vacková 2Baton, Vacková AkroBat, Černá Pom, Černá AkroBat, Pohrebniak + Pavlíčková Baton

28.3.-1.4.2023

Velikonoční prázdniny

6.4.2024

Dvorská 1 - Dvůr Králové n.L.

LITTLEKADETKY Baton i Pom Pom, Jonešová Baton, Ježková Baton, Maixnerová Pom, Šubertová + Tran Pom, 7 Kadet Pom, Pavlíčková Baton, Pohrebniak Pom, Pavlíčková + Pohrebniak Baton, Pavlíčková + Pohrebniak + Battulga Pom, Matějů Baton, Zega Baton

13.-14.4.2023

Kvalifikace Sóloformací a Skupin, Semifinále Sóloformací - Praha Radotín

KVALIFIKACE sobota: Littlekadetky Baton i Pom, Kadetky Baton i Pom, Juniorky Pom, Jonešová Baton, Machačová 2Baton, Vrbová 2Baton, Šubertová + Tran Pom, Pohrebniak + Pavlíčková + Battulga Pom, Bačkovská + Černá Pom, Bačkovská + Zega Mix, Vacková + Černá Mix, Kadet Mini Pom, Kadet Mini Mix, SEMIFINÁLE neděle: Ježková Baton, Budínová Baton, Šubertová Pom, Tran Pom, Maixnerová Pom, Pohrebniak Baton, Pohrebniak Pom, Pavlíčková Baton, Pavlíčková Pom, Matějů Baton, Zega Baton, Zega Pom

7.5.2024

Průvod - ohňostroj - Náchod

všechny skupiny

17.-19.5.2024

Finále Sóloformací - Praha Řepy

Budínová Baton, Šubertová Pom, Tran Pom, Maixnerová Pom, Pohrebniak Baton, Pohrebniak Pom, Pavlíčková Baton, Pavlíčková Pom, Zega Baton, Zega Pom, Bačkovská Baton, Bačkovská Pom, Bačkovská AkroBat, Vacková Baton, Vacková AkroBat, Černá Pom, Černá AkroBat, Šubertová + Tran Pom, Pohrebniak + Pavlíčková Baton, Pohrebniak + Pavlíčková + Battulga Pom, Bačkovská + Černá Pom, Kadet Mini Pom

25.-26.5.2024

Finále Skupin - Karviná

Littlekadetky, Kadetky, Juniorky, Machačová 2Baton, Vrbová 2Baton, Vacková 2Baton, Bačkovská + Zega Mix, Vacková + Černá Mix, 7 Kadet Mix

29.5.2024

Tréninky červen 2024

Littlekadetky, Kadetky, Gymnastika beze změny. Juniorky dokupy s Kadetkami (Pondělí, Středa 16:00-17:30), Tréninky sóloformací zrušeny.

1.-2.6.2024

Memoriál JN - Kroměříž

Budínová Baton, Vrbová 2Baton, Maixnerová Pom, Pavlíčková Baton, Pavlíčková Pom, Bačkovská Baton, Bačkovská Pom, Bačkovská AkroBat, Zega Baton, Zega Pom, Bačkovská + Zega Mix

15.6.2024

Vystoupení "770 let" - Náchod

Skupiny a sóloformace

19.6.2024

Závěrečný trénink

Zájmová Gymnastika, Littlekadetky, Kadetky, Juniorky, Vybrané Sóloformace

21.-23.6.2024

ME - Polsko - Racibórz

29.6.2024

Vystoupení Přibyslav - Letní hasičský ples

Kadetky

12.-16.8.2024

Příměstský Taneční Tábor I.Turnus - Dolní Radechová

Littlekadetky, Nováčci roč. 2019-2017

19.-23.8.2024

Příměstský Taneční Tábor II.Turnus - Dolní Radechová

Kadetky, Juniorky, Seniorky, Gymnastky, Nováčci roč. 2016 a starší

28.-31.8.2024

MS - Ostrava

Kadetky, Juniorky, Sóloformace