Ročník 2022



2022

Co se událo

1. odstavec o sezoně

2. odstavec o sezoně

3. odstavec o sezoně

69

členů

47

choreografií

6

soutěží

23

titulů mčr

9

titulů ms



Fotky a videa

Choreografie ročníku

BATON SENIOR STAGE "Trojská Helena" (Anna Merenusová) – Mistryně ČR, Mistryně světa
BATON SENIOR STAGE "Trojská Helena" (Anna Merenusová) – Mistryně ČR, Mistryně světa
POM POM SENIOR STAGE "Assassin´s Creed" (Anna Merenusová) – Mistryně ČR, Mistryně světa
POM POM SENIOR STAGE "Assassin´s Creed" (Anna Merenusová) – Mistryně ČR, Mistryně světa
BATON JUNIOR STAGE “Keltové” (Zuzana Dušková) – II. Vicemistryně ČR, I. Vicemistryně světa
BATON JUNIOR STAGE “Keltové” (Zuzana Dušková) – II. Vicemistryně ČR, I. Vicemistryně světa
POM POM JUNIOR STAGE “Jumanji” (Monika Hejčlová) – 2. místo celostátní výsledky, I. Vicemistryně světa
POM POM JUNIOR STAGE “Jumanji” (Monika Hejčlová) – 2. místo celostátní výsledky, I. Vicemistryně světa
BATON LITTLEKADET STAGE “Pekařky” (Anna Merenusová) – Mistryně ČR
BATON LITTLEKADET STAGE “Pekařky” (Anna Merenusová) – Mistryně ČR
POM POM LITTLEKADET STAGE “Jahůdky” (Anna Merenusová) – Mistryně ČR
POM POM LITTLEKADET STAGE “Jahůdky” (Anna Merenusová) – Mistryně ČR
ANETA VACKOVÁ “Stand Up For Something” Baton Senior Solo starší – Mistryně ČR, Mistryně světa
ANETA VACKOVÁ “Stand Up For Something” Baton Senior Solo starší – Mistryně ČR, Mistryně světa
ZUZANA DUŠKOVÁ “Lost It To Trying” Baton Senior Solo starší – 4. místo MČR, 4. místo MS
ZUZANA DUŠKOVÁ “Lost It To Trying” Baton Senior Solo starší – 4. místo MČR, 4. místo MS
KATEŘINA KUBRTOVÁ “Colors” Baton Senior Solo mladší (Zuzana Dušková) – 14. místo MČR, II. Vicemistryně světa
KATEŘINA KUBRTOVÁ “Colors” Baton Senior Solo mladší (Zuzana Dušková) – 14. místo MČR, II. Vicemistryně světa
ADÉLA ČERNÁ “Unstoppable” Pom Pom Senior Solo – 9. místo MČR, II. Vicemistryně světa
ADÉLA ČERNÁ “Unstoppable” Pom Pom Senior Solo – 9. místo MČR, II. Vicemistryně světa
ANNA BLÍMOVÁ “Pretty Hurts” Pom Pom Senior Solo (Valérie Kordíková) – 13. místo MČR, Vítězka Světového Poháru
ANNA BLÍMOVÁ “Pretty Hurts” Pom Pom Senior Solo (Valérie Kordíková) – 13. místo MČR, Vítězka Světového Poháru
ANETA VACKOVÁ “Circle of Life” 2 Baton Senior Solo – Mistryně ČR, Mistryně světa
ANETA VACKOVÁ “Circle of Life” 2 Baton Senior Solo – Mistryně ČR, Mistryně světa
KATEŘINA DOSTÁLOVÁ “Sea Dragon” Baton Junior Solo – II. Vicemistryně ČR, II. Vicemistryně světa
KATEŘINA DOSTÁLOVÁ “Sea Dragon” Baton Junior Solo – II. Vicemistryně ČR, II. Vicemistryně světa
KRISTÝNA HAZUCHOVÁ “Přelud” Baton Junior Solo (Zuzana Dušková) – 19. místo MČR
KRISTÝNA HAZUCHOVÁ “Přelud” Baton Junior Solo (Zuzana Dušková) – 19. místo MČR
JANA MATĚJŮ “Jasmína” Baton Junior Solo (Anna Merenusová) – 3. místo MČR B, 5. místo Světový pohár
JANA MATĚJŮ “Jasmína” Baton Junior Solo (Anna Merenusová) – 3. místo MČR B, 5. místo Světový pohár
ANDREA ŠKOPOVÁ “Something I Need” Baton Junior Solo (Veronika Špičáková) – 40. místo celostátní výsledky
ANDREA ŠKOPOVÁ “Something I Need” Baton Junior Solo (Veronika Špičáková) – 40. místo celostátní výsledky
NATÁLIE ZEGA “Cestovatelka” Baton Junior Solo (Viktorie Vajsarová) – 46. místo celostátní výsledky
NATÁLIE ZEGA “Cestovatelka” Baton Junior Solo (Viktorie Vajsarová) – 46. místo celostátní výsledky
DANIELA CVRČKOVÁ “Queen Of Atlantis” Pom Pom Junior Solo (Alena Ouředníková) – Mistryně ČR, I. Vicemistryně světa
DANIELA CVRČKOVÁ “Queen Of Atlantis” Pom Pom Junior Solo (Alena Ouředníková) – Mistryně ČR, I. Vicemistryně světa
KATEŘINA DOSTÁLOVÁ “Dragon Queen” Pom Pom Junior Solo (Valérie Kordíková) – I. Vicemistryně ČR, Mistryně světa
KATEŘINA DOSTÁLOVÁ “Dragon Queen” Pom Pom Junior Solo (Valérie Kordíková) – I. Vicemistryně ČR, Mistryně světa
DOMINIKA BAČKOVSKÁ “Fairytale” Pom Pom Junior Solo (Nina Sedláčková) – 7. místo MČR, 5. místo MS
DOMINIKA BAČKOVSKÁ “Fairytale” Pom Pom Junior Solo (Nina Sedláčková) – 7. místo MČR, 5. místo MS
KATEŘINA DOSTÁLOVÁ ”Lovkyně Sokolů” 2 Baton Junior Solo – 5. místo MČR, I. Vicemistryně světa
KATEŘINA DOSTÁLOVÁ ”Lovkyně Sokolů” 2 Baton Junior Solo – 5. místo MČR, I. Vicemistryně světa
RENATA ŠARIŠSKÁ “Grinch” Baton Kadet Solo (Zuzana Dušková) – 1. místo MČR B, 2. místo Světový pohár
RENATA ŠARIŠSKÁ “Grinch” Baton Kadet Solo (Zuzana Dušková) – 1. místo MČR B, 2. místo Světový pohár
YAROSLAVA POHREBNIAK “Kalinka” Pom Pom Kadet Solo (Anna Merenusová) – Mistryně ČR, I. Vicemistryně světa
YAROSLAVA POHREBNIAK “Kalinka” Pom Pom Kadet Solo (Anna Merenusová) – Mistryně ČR, I. Vicemistryně světa
VIKTORIE SUCHÁ “Plavec” Pom Pom Kadet Solo (Nina Sedláčková) – 19. místo celostátní výsledky
VIKTORIE SUCHÁ “Plavec” Pom Pom Kadet Solo (Nina Sedláčková) – 19. místo celostátní výsledky
VICTORIA ELIZABETH ŽĎÁRSKÁ “V Peřině” Baton Littlekadet Solo (Monika Hejčlová) – 4. místo MČR, 3. místo Světový pohár
VICTORIA ELIZABETH ŽĎÁRSKÁ “V Peřině” Baton Littlekadet Solo (Monika Hejčlová) – 4. místo MČR, 3. místo Světový pohár
VERONIKA MACHAČOVÁ “Elsa” Baton Littlekadet Solo (Aneta Vacková) – 5. místo MČR
VERONIKA MACHAČOVÁ “Elsa” Baton Littlekadet Solo (Aneta Vacková) – 5. místo MČR
KATEŘINA TRAN “Uma-bojovnice” Pom Pom Littlekadet Solo (Anna Merenusová) – 1. místo MČR, Vítězka Světového poháru
KATEŘINA TRAN “Uma-bojovnice” Pom Pom Littlekadet Solo (Anna Merenusová) – 1. místo MČR, Vítězka Světového poháru
ELIŠKA VALENTOVÁ “Čarodějka” Pom Pom Littlekadet Solo (Nina Sedláčková) – 3. místo MČR, 5. místo Světový pohár
ELIŠKA VALENTOVÁ “Čarodějka” Pom Pom Littlekadet Solo (Nina Sedláčková) – 3. místo MČR, 5. místo Světový pohár
THEA STEINEROVÁ “Myška” Pom Pom Littlekadet Solo (Adéla Černá) – 4. místo MČR
THEA STEINEROVÁ “Myška” Pom Pom Littlekadet Solo (Adéla Černá) – 4. místo MČR
VALÉRIE KORDÍKOVÁ, ZUZANA DUŠKOVÁ “Believer” Baton Senior Duo-Trio – Mistryně ČR, II. Vicemistryně světa
VALÉRIE KORDÍKOVÁ, ZUZANA DUŠKOVÁ “Believer” Baton Senior Duo-Trio – Mistryně ČR, II. Vicemistryně světa
KATEŘINA KUBRTOVÁ, PETRA NOVÁKOVÁ “My Love” Baton Senior Duo-Trio – (Zuzana Dušková) 10. místo MČR, 6. místo MS
KATEŘINA KUBRTOVÁ, PETRA NOVÁKOVÁ “My Love” Baton Senior Duo-Trio – (Zuzana Dušková) 10. místo MČR, 6. místo MS
KATEŘINA DOSTÁLOVÁ, NIKOLA ČERNÁ “Angels” Baton Senior Duo-Trio (Adéla Černá) – I. Vicemistryně ČR, 9. místo MS
KATEŘINA DOSTÁLOVÁ, NIKOLA ČERNÁ “Angels” Baton Senior Duo-Trio (Adéla Černá) – I. Vicemistryně ČR, 9. místo MS
ADÉLA ČERNÁ, ANNA BLÍMOVÁ “Apologize” Pom Pom Senior Duo-Trio – II. Vicemistryně ČR, I. Vicemistryně světa
ADÉLA ČERNÁ, ANNA BLÍMOVÁ “Apologize” Pom Pom Senior Duo-Trio – II. Vicemistryně ČR, I. Vicemistryně světa
ANETA VACKOVÁ, KATEŘINA DOSTÁLOVÁ “Mulan Legend” 2Baton Senior Duo-Trio – Mistryně České republiky, I.Vicemistryně světa
ANETA VACKOVÁ, KATEŘINA DOSTÁLOVÁ “Mulan Legend” 2Baton Senior Duo-Trio – Mistryně České republiky, I.Vicemistryně světa
ANETA VACKOVÁ, ADÉLA ČERNÁ “Fire On Fire” Mix Senior Duo-Trio – 1. místo celostátní výsledky, Mistryně světa
ANETA VACKOVÁ, ADÉLA ČERNÁ “Fire On Fire” Mix Senior Duo-Trio – 1. místo celostátní výsledky, Mistryně světa
TEREZA KUBÍNOVÁ, KAROLÍNA DIANOVÁ “Bitter End” Mix Senior Duo-Trio (Anna Merenusová) – 3. místo celostátní výsledky, II. Vicemistryně světa
TEREZA KUBÍNOVÁ, KAROLÍNA DIANOVÁ “Bitter End” Mix Senior Duo-Trio (Anna Merenusová) – 3. místo celostátní výsledky, II. Vicemistryně světa
KRISTÝNA HAZUCHOVÁ, JANA MATĚJŮ “Salsa” Baton Junior Duo-Trio (Zuzana Dušková) – 12. místo MČR
KRISTÝNA HAZUCHOVÁ, JANA MATĚJŮ “Salsa” Baton Junior Duo-Trio (Zuzana Dušková) – 12. místo MČR
KATEŘINA DOSTÁLOVÁ, DANIELA CVRČKOVÁ “African Dancers” Pom Pom Junior Duo-Trio (Monika Hejčlová) – Mistryně ČR, I. Vicemistryně světa
KATEŘINA DOSTÁLOVÁ, DANIELA CVRČKOVÁ “African Dancers” Pom Pom Junior Duo-Trio (Monika Hejčlová) – Mistryně ČR, I. Vicemistryně světa
DOSTÁLOVÁ, CVRČKOVÁ, BAČKOVSKÁ “Pink Panther” Mix Junior Duo-Trio (Anna Merenusová) – Mistryně ČR, Mistryně světa
DOSTÁLOVÁ, CVRČKOVÁ, BAČKOVSKÁ “Pink Panther” Mix Junior Duo-Trio (Anna Merenusová) – Mistryně ČR, Mistryně světa
KRISTÝNA HAZUCHOVÁ, ZLATA ŠARIŠSKÁ “Sherlock Holmes & Irene Adler” Mix Junior Duo-Trio (Zuzana Dušková) – 4. místo MČR
KRISTÝNA HAZUCHOVÁ, ZLATA ŠARIŠSKÁ “Sherlock Holmes & Irene Adler” Mix Junior Duo-Trio (Zuzana Dušková) – 4. místo MČR
RENATA ŠARIŠSKÁ, IRENA VRBOVÁ “Princezny” Pom Pom Kadet Duo-Trio+Mini (Nina Sedláčková) – 3. místo celostátní výsledky
RENATA ŠARIŠSKÁ, IRENA VRBOVÁ “Princezny” Pom Pom Kadet Duo-Trio+Mini (Nina Sedláčková) – 3. místo celostátní výsledky
BATON SENIOR MINI “Next Level” (Anna Merenusová) – Mistryně ČR, II. Vicemistryně světa
BATON SENIOR MINI “Next Level” (Anna Merenusová) – Mistryně ČR, II. Vicemistryně světa
BATON SENIOR MINI “Not Afraid” (Zuzana Dušková) – 4. místo MČR, 6. místo MS
BATON SENIOR MINI “Not Afraid” (Zuzana Dušková) – 4. místo MČR, 6. místo MS
POM POM SENIOR MINI “Paris” – I. Vicemistryně ČR, Mistryně světa
POM POM SENIOR MINI “Paris” – I. Vicemistryně ČR, Mistryně světa
MIX SENIOR MINI “Mount Everest” (Zuzana Dušková) – 1. místo celostátní výsledky, Mistryně světa
MIX SENIOR MINI “Mount Everest” (Zuzana Dušková) – 1. místo celostátní výsledky, Mistryně světa
MIX SENIOR MINI “Arabica” (Anna Merenusová) – 2. místo celostátní výsledky, I. Vicemistryně světa
MIX SENIOR MINI “Arabica” (Anna Merenusová) – 2. místo celostátní výsledky, I. Vicemistryně světa
POM POM JUNIOR MINI “Sochy” (Nina Sedláčková) – I. Vicemistryně ČR, I. Vicemistryně světa
POM POM JUNIOR MINI “Sochy” (Nina Sedláčková) – I. Vicemistryně ČR, I. Vicemistryně světa